Język
Waluta
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ochronniki słuchu aktywne

( ilość produktów: 37 )

Poniższa kategoria produktowa zawiera ochronniki słuchu aktywne tak ważne i pomocne podczas ochrony słuchu przed hałasem, wykorzystywane i niezbędne w zakładach pracy: warsztatach, zakładach produkcyjnych, tartakach czy na lotniskach. Pozwalają skutecznie ochronić słuch użytkownika przed uporczywym hałasem.

Aktywne ochronniki słuchu z funkcją regulacji tłumienia dźwięków otoczenia są idealnym rozwiązaniem dla osób przebywających w hałaśliwym otoczeniu, takim jak zakład lub hala produkcyjna czy strzelnica. Słuchawki ochronne aktywne zaprojektowane zostały w celu ochrony słuchu przed szkodliwymi dźwiękami o wysokim natężeniu np. generowanymi przez specjalistyczne maszyny produkcyjne w zakładach pracy.

Renomowane produkty z tej kategorii wykonano z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i komfort użytkowania. Miękkie nauszniki, regulowany i wyściełany pałąk oraz uniwersalne i stabilne źródło zasilania wystarczające na kilkadziesiąt lub kilkaset godzin ciągłej pracy to cechy, które wyróżniają dobre aktywne ochronniki słuchu. Zaawansowana elektronika oraz wbudowane mikrofony dźwięków otoczenia gwarantują niezawodność a dzięki technologii aktywnego tłumienia dźwięków, słuchawki aktywne skutecznie redukują hałas o wysokim natężeniu, jednocześnie wzmacniając słabsze dźwięki. Pozwala to na precyzyjne ustalenie pozycji źródła dźwięku, co jest kluczowe w wielu sytuacjach i wpływa na bezpieczeństwo np. w miejscu pracy. Funkcja ta znacząco zwiększa również świadomość sytuacyjną użytkownika. Szerokie możliwości regulacji tłumienia i głośności pozwalają na dostosowanie poziomu ochrony do indywidualnych potrzeb i sytuacji, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W ofercie naszego sklepu okulary-bhp.pl znajdziecie sprawdzone i renomowane produkty, takich marek jak Earmor, Walker’s, Caldwell czy 3M. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

pixel